Doktora

Eğitim dereceniz yükseldikce okumanız gereken kaynak ve ders kitapları artmaktadır. Özellikle Doktora öğrencileri veya doktora hazırlık öğrencilerinin diğer gruplara göre çok daha fazla kaynak taraması yapması gerekmektedir.

Ales sınavlarında da diğer sınavlara göre daha fazla yoruma dayalı sorular çıkmaktadır ve soru metinleri diğer sınav sistemlerinden çok daha fazladır. Bu sınava giren öğrencilerin çok hızlı okumalı ve okuduğunu tek seferde anlamalıdır. 

Doktora okuyan öğrenciler tez yazımı için çok fazla litaretür taraması ve kaynak araştırması yapmak zorundadır. Bu eğitim grubunda zaman yönetimi çok önem arz etmektedir.

Hızlı okuma eğitimine katıl öğrenciler ortalama okuma hızını 4 kat arttırmaktadır. Hız artışı ile birlikte anlama oranıda yükselmektedir. Bu eğitim grubuna üye olarak okuma hızınızı ortalama 1 ayda 4 katına yükseltebilirsiniz. Üstelik online olmasından dolayı bir kursa gitme zorunluluğu da yoktur. Böylelikle istediğiniz yerden sisteme T.C. numaranız ile bağlanarak günlük 40 dakikalık antremanlarınızı tamamlayabilirisiniz.

Başvuru Formu