İlkokul (4)

Türkiye eğitim sistemi 2005 senesi itibari ile tümden gelim yerine tüme varım olarak değişmiştir. Okuma eğitimi ses temelli olarak verilmektedir. Bundan dolayı öğrencilerin normal sesli okumaya geçmesi biraz zaman almaktadır. Bazı öğrencilerde bu durum 4. sınıfa kadar sürmektedir. 

 

bedakademi.com 4. sınıf öğrencileri için hazırladığı, giriş seviyesindeki hızlı okuma sistemi ile 30 gün içinde hızlı okumaya geçirebilmektedir. Bu eğitim sayesinde öğrencilerimiz hem sesli hem sessiz çok hızlı, seri ve akıcı şekilde okuyabileceklerdir. 

 

İlkokul 4. sınıf öğrencilerinin eğitim diğer gruplardan çok daha farklıdır. Öğrencinin okuması gereken metinler ve kelimelerin seviyesi eğitim grubuna göre özel olmasından dolayı farklılık gösterir. Ayrıca ilkokul hızları ve seviye artışlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Bedakademi.com çocuklar için hazırladığı göz koordinasyonu ile göz kaslarını geliştirip, takistokop antremanları ile kelime görme hızını artırarak, gruplama ve gölgeleme Antremanları ile göze metin üzerinde kontrol sağlar. Eğitim verimi hızlı okuma ve anlama testleri ile ölçülerek öğrencinin gelişimini hem öğretmen hem öğrenci olarak takip edilebilmektedir.

Başvuru Formu