Eğitim Şeklimiz

Online hızlı okuma eğitimi, eğitim seviyenize göre (ilk, orta, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora gibi) günde 1 ders olmak üzere 30 günlük özel bir eğitim müfredatı düzenlenmiştir.

Her öğrenci sisteme kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapar. Her güne özel yapılması gereken antremanların listesi ekrana gelir. Her egzersiz yapıldığında sistem otomatik olarak sizden bir sonraki egzersizi yapmanızı isteyecektir. 30 gün boyunca eğitim devam eder ve eğitim  sonunda okuma hızınız en az 2 ile 4 kat arasında artış göstermiş olacaktır. Online eğitim sistemine istediğiniz zaman giriş yaparak dersleri sırası ile takip edebilirsiniz. Online Hızlı Okuma kişiye özel eğitim hazırlaması, geri raporlama ile öğrenci ve veliyi bilgilendirmesi ve daha bir çok ayrıcalıklarla diğer hızlı okuma platformlarından ayrışmaktadır.

Online Hızlı Okuma'da her eğitim grubuna özel metinler ve gruplara özel kelime bulunmaktadır. Ayrıca sistem gelişimi de yine eğitim grubuna özel ayarlanmıştırlar. Yani hiç bir eğitim, eğitim içeriği, diğerleri ile aynı değildir. 

Online Hızlı Okuma, ilkokul 2 ve 3. sınıflar için PRATİK OKUMA grubu bulundurur. Bu eğitim grubu hızlı okumaya geçmeden önce öğrencilerin doğru sesli okumalarını sağlamaktadır. Bu eğitim grubundan sonrasında, ilkokul 4, üniversite, doktora, genel ve disleksi olmak üzere farklı eğitim grubu bulunmaktadır. 

Sizde bu eşsiz deneyimi edinmek için eğitim gruplarını  inceleyerek kendinize uygun eğitim grubundan sisteme üye olun ve anlayarak hızlı okumaya başlayın.

Hemen Eğitime Başlayın